ODLUKA O FINANCIRANJU ŠKOLSKE KUHINJE ZA UČENIKE S PREBIVALIŠTEM NA PODRUČJU GRADA DUGOG SELA

Autor: Administrator , 12. 9. 2018.

Grad Dugo Selo donio je Odluku o financiranju školske prehrane učenicima osnovnih škola s prebivalištem na području Grada Dugog Sela u školskoj godini 2018./2019. i to:

- učenicima koji dolaze iz socijalno ugroženih obitelji čiji prihod po članu ne prelazi 1.200,00 kn mjesečno, za najviše dvoje učenika po obitelji, ukoliko besplatnu školsku prehranu ne ostvaruju iz drugih izvora

- učenicima koji dolaze iz obitelji korisnika zajamčene minimalne naknade, ukoliko besplatnu školsku prehranu ne ostvaruju iz drugih izvora.

Za ostvarivanje prava na financiranje, školi koju dijete pohađa potrebno je, uz popunjen obrazac Zahtjeva, dostaviti:

a) Izjavu o članovima zajedničkog kućanstva

b) dokaz o prebivalištu za sve članove kućanstva

c) dokaz o ukupnim prihodima kućanstva unazad 3 mjeseca

d) ostalo – preslika rješenja o pravu na dj. doplatak i sl.

Više o potrebnoj dokumentaciji možete pročitati u cjelovitom dokumentu Odluke u prilogu ove obavijesti.

Rok za dostavu potrebne dokumentacije školi jest 1. listopada 2018. godine

U prilogu ove obavijesti nalaze se još obrasci Zahtjeva za financiranje školske kuhinje i Izjava o broju članova zajedničkog kućanstva.