e-Twinning 2019.

Autor: Višnja Kamenjašević, 12. 10. 2018.

Ove godine krećemo s novim eTwinning projektom - Magic book of Christmas.

Pjevat ćemo božićne pjesme, slat ćemo razglednice projektnim partnerima (ovoga puta ima ih iz Armenije, Gruzije, Danske, Francuske, Poljske, Italije, Rumunjske, Bugarske, Srbije, Grčke, Češke, Turske, Velike Britanije...).
Zajedno ćemo obilježiti i proslaviti Božić te predstaviti svoje običaje i pjesme zemljama partnerima. U projektu sudjeluju učenici od 7 do 15 godina, te učiteljice Kamenjašević, Jukić i Ćavar uz podršku naše knjižničarke Ivane Kosko.
Ukoliko ima zainteresiranih za rad na eTwinning projektu, mogu se javiti bilo kojoj od navedenih nastavnica.

I za kraj još jedna informacija - prošle godine naša je škola sudjelovala u četiri eTwinning projekta (Igre naših predaka, Singing Christmas around Europe, 4 seasons fest, Share your language) i za sva četiri projekta dobili smo Nacionalnu oznaku kvalitete!

Ponosni smo što smo eTwinning škola i s punim srcem krećemo u nove projekte.
Pridružite nam se!

eTwinning ekipa