Predstava Povijesne grupe naše škole

Autor: Ana Klarić, 26. 10. 2018.

Učenici Povijesne grupe 7. razreda pozvali su učenike četvrtih razreda da pogledaju predstavu Hrvatski kraljevi ili Kako je Karlo ispravio jedinicu iz povijesti. Predstava je odrržana 17. listopada 2018.
Na početku predstave je Karlo razgovarao s učiteljicom. Trebao je ispraviti nastavne sadržaje o hrvatskim kraljevima. Učiteljica nije vjerovala da se Karlo dobro pripremio za odgovaranje. Dala mu je 10 minuta. Za vrijeme dok je Karlo odgovarao, glumci su se pojavljivali na pozornici u ulozi kraljeva koje je Karlo spominjao. Učiteljica je bila zadovoljna i Karlo je ispravio jedinicu.
Naši učenici glumci su dobili veliki pljesak.
Patricija Heroić, 4. c