„RObots BOosts Skills“

Autor: Administrator , 24. 1. 2019.

OŠ "Stjepan Radić" postala je partner Srednjoj školi Dugo Selo u provedbi projekta „RObots BOosts Skills“. Učenici naše škole, kao partner, sudjelovat će na radionicama izrade i programiranja robota i na nacionalnom natjecanju koje će se održati u ožujku 2019. u Srednjoj školi Dugo Selo.

Cilj projekta „RObots BOosts Skills“ je omogućiti učenicima razumijevanje izazovnih predmeta ESTEAM, potaknuti ih da razviju vještine kritičkog razmišljanja, razvijaju svoje ideje i kreiraju vlastite kroz razigrano iskustvo učenja primjenom koncepata ESTEAM te potaknuti socijalnu uključenost i spriječiti rano napuštanje školovanja. Riječ je o međunarodnom projektu u kojem sudjeluju učenici iz Italije, Španjolske, Portugala i Rumunjske. Detaljnije informacije o projektu možete pronaći na službenoj internet stranici Srednje škole Dugo Selo.

Veselimo se budućoj suradnji s učenicima i kolegama iz Srednje škole Dugo Selo.