HIPPO 2019 English Language Olympiad

Autor: Anita Jukić, 25. 2. 2019.

Učenici viših razreda naše škole sudjelovali su, ove subote, na međunarodnom natjecanju iz Engleskog jezika. Natjecanje organizira HIPPO GLOBAL ASSOCIATION, a provodi se od 2013.godine. Prošle je godine sudjelovalo 23,500 učenika iz 28 zemlja, a ove godine smo i mi postali dio te zajednice.

HIPPO 'Engleski bez granica' natjecanje je koje promovira engleski jezik, suradnju i njegovanje prijateljskih odnosa među učiteljima i učenicima kao i natjecateljski duh u znanju engleskog jezika među učenicima zemalja širom svijeta. Naši su učenici odradili prvi krug od moguća tri i nadamo se što boljim rezultatima.

Sretno svima!