SVJETSKI DAN VODA

Autor: Lucija Kelava, 22. 3. 2019.

Svjetski dan voda, 22. ožujka, ove se godine obilježava na temu "Nikoga ne smijemo ostaviti po strani - Voda za sve!" kako bi se naglasak stavio na vodu kao osnovno ljudsko pravo.

Svjetski dan voda obilježava se kako bi se mogla istaknuti važnost i nezamjenjivost vode za ljudsku potrošnju i promovirati upravljanje vodnim resursima.  Povodom toga dana, naši su učenici iz 8.a ( Antonio Hukavec i Marina Šimić) i  8.c ( Josip Vrcić i Margareta Đuras) izradili plakat u suradnji s  učiteljicom Geografije Lucijom Kelavim.