Susret s književnicom Sanjom Pilić

Autor: Ana Klarić, Patricija Heroić, 2. 4. 2019.

Spisateljica Sanja Pilić je 1. travnja 2019. posjetila učenike 4. razreda. Napisala je puno knjiga. Književnica im je rekla da nije baš lako biti spisatelj ili spisateljica. Njezina majka,  Sunčana Škrinjarić bila je spisateljica,pa je tako  i Sanja postala spisateljica. Napisala je jako zanimljive knjige i slikovnice za djecu. Donijela je punu torbu knjiga i ispričala kako je neke od njih napisala. Prema nekim njenim knjigama su nastale i kazališne predstave ( npr. Mrvice iz dnevnog boravka, Maša i Božić, Sasvim sam popubertetio).