U sklopu projekta "Lavanda": Mirisne svijeće

13. 11. 2012. u sklopu eko likovnih radionica, učenici su radili mirisne svjećice od lavande.

Projekt Eko grupe: Osnove zdravog života

Svjesni brzog tempa života koji diktira naš način prehrane i količinu tjelesnih aktivnosti kojima se bavimo, učenici članovi Eko grupe, zajedno sa svojim voditeljicama, osmislili su projekt Osnove zdravog života. Unutar njega proveli su anketu o prehrambenim navikama učenika drugih razreda, a i proučili su na koji način učenici mogu poboljšati kvalitetu svog života. U priloženom dokumentu pročitajte više o projektu, rezultatima ankete i zaključcima.

Priloženi dokumenti:
OSNOVE ZDRAVOG ZIVOTA.doc

Područna škola Lupoglav

I Područna škola Lupoglav uključena je u eko nastojanja škole. Učenici su uključeni u rad eko grupe, svi skupljaju stari papir, a nedavno je počelo i uređenje školskog dvorišta.

Kreacije od starog papira i plastičnih čepova

Uređenje okoliša Područne škole Lupoglav

BOŽIĆNI BLAGDANI

Božićne blagdane obilježili smo eko božićnim drvcem i priredbom. Školu smo okitili i drugim prigodnim ukrasima.

DAN OTVORENIH VRATA

12. 11. 2010.

DAN OTVORENIH VRATA ŠKOLE

DAN ZAHVALNOSTI ZA PLODOVE ZEMLJE

14. 10. 2010. godine

Obilježili smo Dan zahvalnosti za plodove zemlje.

DAN ZAŠTITE OZONSKOG OMOTAČA

16. 9. 2010.

Obilježili smo Dan zaštite ozonskog omotača uređujući okoliš naše škole.