Zanimljivi linkovi

RAZREDNA NASTAVA

Na linku gore nalazi se zbirka nastavnih materijala za razrednu nastavu. Zbirka je otvorenog karaktera, no valja poštivati autorska prava.

DNEVNIK UČITELJICE

Na ovom linku dostupan vam je blog jedne od uspješnih učiteljica mentorica na kojem ona izlaže svoje ideje i iskustva.

ONLINE PRIRUČNIK ZA UČENJE I PODUČAVANJE

U ovom online priručniku u izdanju Agencije za odgoj i obrazovanje naći ćete mnoštvo korisnih informacija i savjeta o pripremi nastave, o izvannastavnim poslovima, o tehnologiji u nastavi, osobnom razvoju nastavnika, metodama poučavanja, prezentacijskim i komunikacijskim vještinama i drugom, što vam može pomoći u održavanju nastave.

Kreativne ideje

DANI HODAJUĆIH SRCA, 14.2.2011.

Povodom Valentinova, ponovno smo bili kreativni. Mala srca, koja možete vidjeti na slikama što slijede, prošetala su po našim školskim stolovima, porazgovarala o ljubavi i simpatijama, a neka su rekla i poneko sramežljivo "Volim te". Vjerujemo da će na našim prstićima lako ušetati i u vaša otvorena srca.

Srca u šetnji

Mali razgovori

DRUŽBA PERE KVRŽICE, 30.1.2011.

Učiteljica Ana Klarić  sa svojim je 4. c izradila maštovite plakate koji su pratili sat lektire. Umjesto nacrtanih lica, na plakatu su ostavljene praznine i svako je dijete moglo ovjekovječiti svoje lice na plakatu i tako postati dijelom uzbudljive avanture i zajedno s Perinom družbom obnoviti zadružni mlin.

VREMENIK PISANIH PROVJERA

MALI NOVINARI

10.06.2021. 15:34
RODITELJSKI 5. B
Roditeljski sastanak 5.b razreda održat će se u školi u ponedjeljak,  14. 6. 2021. u 18,45 sati. Razrednica: Valentina Hajdarović

10.06.2021. 15:32
RODITELJSKI 7.B
Roditeljski sastanak 7.b razreda održat će se u srijedu 16.6. u 17 h u školi. Razrednica Klara Čavar

19.05.2021. 15:35
Roditeljski sastanak za roditelje učenika 5. c
Roditeljski sastanak za roditelje učenika 5. c razreda održat će se 20. svibnja 2021. u 18:35 sati. Razrednica Dragana Turkalj

02.09.2020. 15:43
OBAVIJEST RODITELJIMA
Mole se roditelji da zbog aktualne epidemiološke situacije ne ulaze u školsku zgradu.  U slučaju potrebe dolaska u školu, roditelji se savjetuju da svoj dolazak dogovore putem telefonskog poziva na broj 01/2763-456.   Prilikom ulaska u školsku zgradu obavezno je nošenje maske uz dezinfekciju ruku.    Zahvaljujemo na razumijevanju i suradnji.                                                Ravnatelj škole Božjakovina 1. 9. 2020.