Zanimljivi linkovi

RAZREDNA NASTAVA

Na linku gore nalazi se zbirka nastavnih materijala za razrednu nastavu. Zbirka je otvorenog karaktera, no valja poštivati autorska prava.

DNEVNIK UČITELJICE

Na ovom linku dostupan vam je blog jedne od uspješnih učiteljica mentorica na kojem ona izlaže svoje ideje i iskustva.

ONLINE PRIRUČNIK ZA UČENJE I PODUČAVANJE

U ovom online priručniku u izdanju Agencije za odgoj i obrazovanje naći ćete mnoštvo korisnih informacija i savjeta o pripremi nastave, o izvannastavnim poslovima, o tehnologiji u nastavi, osobnom razvoju nastavnika, metodama poučavanja, prezentacijskim i komunikacijskim vještinama i drugom, što vam može pomoći u održavanju nastave.

Kreativne ideje

DANI HODAJUĆIH SRCA, 14.2.2011.

Povodom Valentinova, ponovno smo bili kreativni. Mala srca, koja možete vidjeti na slikama što slijede, prošetala su po našim školskim stolovima, porazgovarala o ljubavi i simpatijama, a neka su rekla i poneko sramežljivo "Volim te". Vjerujemo da će na našim prstićima lako ušetati i u vaša otvorena srca.

Srca u šetnji

Mali razgovori

DRUŽBA PERE KVRŽICE, 30.1.2011.

Učiteljica Ana Klarić  sa svojim je 4. c izradila maštovite plakate koji su pratili sat lektire. Umjesto nacrtanih lica, na plakatu su ostavljene praznine i svako je dijete moglo ovjekovječiti svoje lice na plakatu i tako postati dijelom uzbudljive avanture i zajedno s Perinom družbom obnoviti zadružni mlin.