> Natjecanja
NATJECANJA

Sudjelovanje učenika na natjecanjima u školi i na višim razinama, budi u njima interes za pojedine predmete, razvija natjecateljski duh, ali i osjećaj za poštivanje protivnika i pravila igre. Uspjesi na županijskim i državnim natjecanjima učenicima osiguravaju i dodatne bodove za upis u srednju školu.

Naši učenici već dugi niz godina na različitim natjecanjima postižu brojne uspjehe. Rezultate svih natjecanja, prema predmetima i razinama, možete pratiti na stranicama koje slijede.

LIDRANO

GEOGRAFIJA