> Natjecanja  > Fizika
NATJECANJE IZ FIZIKE

REZULTATI ŽUPANIJSKOG NATJECANJA IZ FIZIKE

Autor: Valentina Kinder, 29. 2. 2016. 11:04

Ivana Lovrić i Kristian Večerić su 25. 2. 2016. s mentoricom Valentinom Kinder sudjelovali na Županijskom natjecanju iz fizike. Od 41 sudionika natjecanja naši su učenici osvojili 12.  (Ivana Lovrić) i 15. mjesto (Kristian Večerić).  Čestitamo im na uspjehu!

Općinsko natjecanje iz fizike

Autor: Valentina Kinder, 2. 2. 2016. 14:38

Dana 27.01.2016. troje učenika osmih razreda, Ivana Lovrić, Josip Pavlović i Kristian Večerić, pod vodstvom mentorice Valentine Kinder, sudjelovalo je na Općinskom natjecanju iz fizike. Natjecanje se održalo u Dugom Selu, OŠ " Ivan Benković". Na natjecanju je sudjelovalo 20 učenika iz 4 osnovne škole. Naši učenici osvojili su 2. mjesto - Kristian Večerić i 4. mjesto - Ivana Lovrić.

ŽUPANIJSKO NATJECANJE IZ FIZIKE

Autor: Administrator , 2. 3. 2015. 09:19

Dana 23. veljače 2015. učenici Lea Tot i Dominik Jurinčić sudjelovali su na Županijskom natjecanju iz fizike koje je održano u osnovnoj školi u Kloštar Ivaniću. Učenici su na natjecanju pokazali znanje iz rješavanja zadataka kao i iz izrade pokusa. Od 48 sudionika natjecanja naši učenici su osvojili 9. mjesto - Lea Tot i 20. mjesto - Dominik Jurinčić.

Čestitke!

ŽUPANIJSKO NATJECANJE IZ FIZIKE

Autor: Administrator , 6. 2. 2015. 11:13

Odlične vijesti za našu školu i učenike Leu Tot i Dominika Jurinčića.

Navedeni učenici su pozvani na županijsko natjecanje iz Fizike.

30.05.2017. 14:01
RODITELJSKI SASTANAK ZA 8. RAZREDE
Roditeljski sastanak za sve 8. razrede održat će se 6. lipnja 2017. u 18 sati. Na sastanku će se govoriti o upisima u srednje škole. Molimo roditelje da dođu na sastanak jer će na njemu dobiti mnoge vrijedne informacije. Pedagoginja i razrednici

30.05.2017. 13:43
Roditeljski sastanak za 1.b razred održat će se u četvrtak, 1. 6. 2017. u 18 sati. Učiteljica Sanja Biškup

29.05.2017. 17:31
Roditeljski sastanak za 1.a razred održat će se u SRIJEDU,31. 5. 2017. u 18:00 sati. Učiteljica Marija Bićanić

29.05.2017. 09:03
RODITELJSKI 1. c
Roditeljski sastanak za 1.c razred održat će se u SRIJEDU,31. 5. 2017. u 18:00 sati. Učiteljica Mirjana Paj

05.06.2017. 09:23
Biciklijada u Lupoglavu
     Učenici prvih i trećih razreda u Područnoj školi u četvrtak 1. lipnja, organizirali su biciklijadu u školskom dvorištu zajedno sa svojim učiteljicama. Sigurnost je bitna prije svega, pa su mali bciklisti s kacigama na glavama, vozili po unaprijed složenom poligonu, pazili na improvizirane prometne znakove, a i pješaci na nacrtanim pješačkim pijelazima bili su aktivni sudionici prometa.      Svi zajedno prisjetili smo se pravila ponašanja u prometu, a učenik - prometni policajac - budnim je okom promatrao odvija li se promet prema pravilima. Svi su se, kao i uvijek, odlično zabavili.

05.05.2017. 13:51
Trećaši na splavu....
Dana 25. travnja 2017. godine treći razredi matične i područne škole uputili su se na izvanučioničnu nastavu na temu „Vode“. Okupljeni  učenici, zajedno sa svojim učiteljicama krenuli su put ribnjaka „Bunčić“ u Dugo Selo. Tamo nas je dočekao vodič koji nas je vodio i putem objašnjavao biljni i životinjski svijet koji obitava u ribnjacima i njihovoj okolici.  Zanimljiva priča je o dabru, stanovniku koji ih često zadrkuje ribiče rušeći stabla i skupljajući grane od kojih gradi brane i svoje nastambe.       Nakon toga uputili smo se kroz Rugvicu do Oborova gdje smo se vozili skelom po rijeci Savi. Iznenadila nas je dubina rijeke na samo nekoliko metara od nas-dubina od čak 14 metara( a dio gdje smo se vozili skelom dubine je 4 metra). Nakon vožnje autobusima smo se uputili u  Lovački dom „Zec“ u Oborovu. Tamo smo se natjecali u skakanju u vrećama, potezanju konopa, graničaru, igrali nogomet i bagminton te gumi-gumi, igrali se frizbijem i vijačama, objedovali u prirodi i izvrsno se zabavili. Vrijeme je unatoč nepovoljnoj prognozi znalo za naše planove i dan je bio predivan, baš za boravak u prirodi. Došlo je vrijeme za polazak prema kućama te smo se pomalo tužni uputili autobusima prema školama, a tek kada smo utonuli u sjedala autobus, shvatili smo koliko smo se umorili. Bio je to prekrasan dan u prirodi. Radujemo se ponovnom odlasku. Marin Čičak i Ante Marić, 3. b Lupoglav

15.11.2016. 11:28
ZAVRŠETAK RADOVA U PODRUČNOJ ŠKOLI LUPOGLAV
Svečanom sjednicom Učiteljskog vijeća 14. studenog 2016. godine obilježen je dovršetak druge faze radova na adaptaciji Područne škole Lupoglav. Sjednici su nazočili i članovi Vijeća roditelja Područne škole te članovi Školskog odbora, a, na čelu s ravnateljem Jurom Miškovićem, sve su nazočne pozdravili i župan Zagrebačke županije Stjepan Kožić, pročelnik Upravnog odjela za prosvjetu, kulturu, šport i tehničku kulturu Vjeran Štublin i načelnik Općine Brckovljani Željko Funtek.