> Natjecanja  > Njemački
NATJECANJE IZ NJEMAČKOG

Županijska natjecanja iz Engleskog i iz Njemačkog jezika

Autor: Administrator , 11. 3. 2016. 13:36

Županijsko natjecanje iz Engleskog jezika održano je 24. 2. 2016. u Srednjoj strukovnoj školi u Samoboru. Naša je učenica Ana Kump-Čokor (8.b) od 60 učenika osvojila 6. mjesto. Budući da je riješila preko 75%, predložena je za državnu razinu natjecanja.

Županijsko natjecanje iz Njemačkog jezika održano je 2. 3. 2016. u Srednjoj školi "Ban Josip Jelačić" u Zaprešiću. Naša učenica Ivana Lovrić (8. c) riješila je čak 96% test i osvojila 4. mjesto. I ona je predložena za državnu razinu natjecanja.

Čestitamo učenicama i njihovoj mentorici Mateji Stjepandić i želimo da dobiju pozivnicu za državno natjecanje.

ŠKOLSKO NATJECANJE IZ NJEMAČKOG JEZIKA

Autor: Administrator , 4. 2. 2015. 09:32

LJESTVICA PORETKA: ŠKOLSKO NATJECANJE IZ NJEMAČKOG JEZIKA

SUDJELOVALI SU UČENICI OSMIH RAZREDA KOJI POHAĐAJU NASTAVU NJEMAČKOG JEZIKA OD 4. RAZREDA.

NA ŽUPANISKO NATJECANJE POZVANA SU UČENICI  MELANI PETROVIĆ i FILIP AGATIĆ.

ČESTITAMO!

ŽUPANIJSKO NATJECANJE IZ NJEMAČKOGA JEZIKA

Autor: Administrator , 8. 3. 2012. 12:06

Županijsko je natjecanje iz njemačkoga jezika održano 01.03.2012. u Osnovnoj školi Posavski Bregi.

ŠKOLSKO NATJECANJE IZ NJEMAČKOG JEZIKA, 8.r.

Autor: Administrator , 6. 2. 2012. 13:09

U petak, 3. veljače održano je školsko natjecanje iz njemačkog jezika. Naši su učenici postigli odlične rezultate.

Ljestvica poretka školskog natjecanja iz njemačkog jezika, 8.r.
redni broj prezime i ime učenika prezime i ime mentora broj bodova
1. Turić Karlo Stjepandić Mateja 58
2. Filipović Bruno Stjepandić Mateja 58
3. Lovrić Ana Stjepandić Mateja 57
4. Lučić Ana Stjepandić Mateja 56
5. Livančić Sara Stjepandić Mateja 54

Ukupan broj bodova je 60.

30.05.2017. 14:01
RODITELJSKI SASTANAK ZA 8. RAZREDE
Roditeljski sastanak za sve 8. razrede održat će se 6. lipnja 2017. u 18 sati. Na sastanku će se govoriti o upisima u srednje škole. Molimo roditelje da dođu na sastanak jer će na njemu dobiti mnoge vrijedne informacije. Pedagoginja i razrednici

30.05.2017. 13:43
Roditeljski sastanak za 1.b razred održat će se u četvrtak, 1. 6. 2017. u 18 sati. Učiteljica Sanja Biškup

29.05.2017. 17:31
Roditeljski sastanak za 1.a razred održat će se u SRIJEDU,31. 5. 2017. u 18:00 sati. Učiteljica Marija Bićanić

29.05.2017. 09:03
RODITELJSKI 1. c
Roditeljski sastanak za 1.c razred održat će se u SRIJEDU,31. 5. 2017. u 18:00 sati. Učiteljica Mirjana Paj

05.06.2017. 09:23
Biciklijada u Lupoglavu
     Učenici prvih i trećih razreda u Područnoj školi u četvrtak 1. lipnja, organizirali su biciklijadu u školskom dvorištu zajedno sa svojim učiteljicama. Sigurnost je bitna prije svega, pa su mali bciklisti s kacigama na glavama, vozili po unaprijed složenom poligonu, pazili na improvizirane prometne znakove, a i pješaci na nacrtanim pješačkim pijelazima bili su aktivni sudionici prometa.      Svi zajedno prisjetili smo se pravila ponašanja u prometu, a učenik - prometni policajac - budnim je okom promatrao odvija li se promet prema pravilima. Svi su se, kao i uvijek, odlično zabavili.

05.05.2017. 13:51
Trećaši na splavu....
Dana 25. travnja 2017. godine treći razredi matične i područne škole uputili su se na izvanučioničnu nastavu na temu „Vode“. Okupljeni  učenici, zajedno sa svojim učiteljicama krenuli su put ribnjaka „Bunčić“ u Dugo Selo. Tamo nas je dočekao vodič koji nas je vodio i putem objašnjavao biljni i životinjski svijet koji obitava u ribnjacima i njihovoj okolici.  Zanimljiva priča je o dabru, stanovniku koji ih često zadrkuje ribiče rušeći stabla i skupljajući grane od kojih gradi brane i svoje nastambe.       Nakon toga uputili smo se kroz Rugvicu do Oborova gdje smo se vozili skelom po rijeci Savi. Iznenadila nas je dubina rijeke na samo nekoliko metara od nas-dubina od čak 14 metara( a dio gdje smo se vozili skelom dubine je 4 metra). Nakon vožnje autobusima smo se uputili u  Lovački dom „Zec“ u Oborovu. Tamo smo se natjecali u skakanju u vrećama, potezanju konopa, graničaru, igrali nogomet i bagminton te gumi-gumi, igrali se frizbijem i vijačama, objedovali u prirodi i izvrsno se zabavili. Vrijeme je unatoč nepovoljnoj prognozi znalo za naše planove i dan je bio predivan, baš za boravak u prirodi. Došlo je vrijeme za polazak prema kućama te smo se pomalo tužni uputili autobusima prema školama, a tek kada smo utonuli u sjedala autobus, shvatili smo koliko smo se umorili. Bio je to prekrasan dan u prirodi. Radujemo se ponovnom odlasku. Marin Čičak i Ante Marić, 3. b Lupoglav

15.11.2016. 11:28
ZAVRŠETAK RADOVA U PODRUČNOJ ŠKOLI LUPOGLAV
Svečanom sjednicom Učiteljskog vijeća 14. studenog 2016. godine obilježen je dovršetak druge faze radova na adaptaciji Područne škole Lupoglav. Sjednici su nazočili i članovi Vijeća roditelja Područne škole te članovi Školskog odbora, a, na čelu s ravnateljem Jurom Miškovićem, sve su nazočne pozdravili i župan Zagrebačke županije Stjepan Kožić, pročelnik Upravnog odjela za prosvjetu, kulturu, šport i tehničku kulturu Vjeran Štublin i načelnik Općine Brckovljani Željko Funtek.