Kutak za roditelje

Dragi roditelji!

Hvala što ste posjetili stranicu naše škole!

Svi želimo da vaša djeca odrastu u odgovorne, obrazovane i samouvjerene mlade ljude. To ćemo najbolje postići dobrom suradnjom. Roditelji su ipak stručnjaci kada su njihova djeca u pitanju, a škola samo pomaže obitelji u odgoju i obrazovanju.

Sva vaša pitanja na koja biste odgovore željeli naći na našim stranicama, kao i sve vaše prijedloge o poboljšanju stranice i novim temama, možete poslati na mail:

ivana.budimcic@gmail.com

Radujemo se suradnji!