Kamo nakon osnovne?

POMOĆ PRI ODABIRU SREDNJE ŠKOLE

Autor: Administrator , 12. 3. 2015.

Učenicima 8. razreda koji još uvijek ne znaju koju srednju školu upisati, koje zanimanje odabrati,  Centar za informiranje i savjetovanje organizira predavanja i radionice za roditelje i učenike. Pogledajte u nastavku što su pripremile savjetnice CISOK-a.

Odabir srednje škole – što roditelji trebaju znati?

Roditelji osmaša,

odabir srednje škole i zanimanja vrlo je važna odluka koja uskoro čeka Vašu djecu - sudjelujte u toj odluci!

CISOK je za Vas pripremio predavanje na kojem ćemo proći sve važne teme oko odabira srednje škole.

Informirajte se o čemu treba voditi računa, koje su najčešće pogreške, koja pitanja postaviti i kako pomoći svome djetetu da donese dobru odluku!

Predavanje će se održati u Ulici kneza Višeslava 7 sljedećim terminima:

• 26.3. u 16:30
  • 2.4. u 16:30
  • 23.4. u 16:30
  • 30.4. u 16:30

Rezervirajte svoje mjesto putem jednog od navedenih kontakata. Za prijavu je potreban OIB. Dodatne informacije o našem Centru možete pronaći na stranici www.cisok.hr.

Sve usluge Centra su besplatne.

Centar za informiranje i savjetovanje o karijeri

Ulica grada Vukovara 68

01/6115-439

cisok-zagreb1@hzz.hr

Ulica kneza Višeslava 7

01/4622-253

cisok-zagreb2@hzz.hr

Osmaši!

Ne znate koju srednju školu odabrati? Dođite u CISOK i olakšajte si donošenje odluke. Priključite se radionici Hoću znati kako odabrati gdje ćete se u maloj grupi, kroz prezentaciju i interaktivne vježbe, dodatno informirati i razmisliti koja bi srednja škola bila za vas.

Ovisno o nastavi pridružite nam se na jednoj od sljedećih radionica u Ulici kneza Višeslava 7 :

• četvrtak 9.4., 10:00-11:30
  • ponedjeljak 20.4., 14:00-15:30
  • petak 24.4., 10:00-11:30
  • ponedjeljak 27.4., 14:00-15:30

Ako želite unaprijediti svoje vještine učenja, prijavite se na radionicu Olakšaj si učenje u srijedu 22.travnja u 14:00.

Za prijavu na aktivnost potreban je OIB. Rezervirajte svoje mjesto telefonski ili e-mailom, te posjetite www.cisok.hr. Sve usluge Centra su besplatne.

Centar za informiranje i savjetovanje o karijeri

Ulica grada Vukovara 68

01/6115-439

cisok-zagreb1@hzz.hr

Ulica kneza Višeslava 7

01/4622-253

cisok-zagreb2@hzz.hr

Centri za informiranje i savjetovanje o karijeri su novi način pružanja podrške građanima RH u planiranju njihovih karijera. U našem radu koristimo nove pristupe i želimo vam pružati personalizirane usluge koje će vam pomoći da na najbolji način iskoristite svoje mogućnosti. Da bismo saznali kako vam pomoći na najbolji način potrebni su nam neki podaci o vama. Ovi podaci će biti zaštićeni i dostupni isključivo zaposlenicima CISOK-a koji vam pružaju navedene usluge. Vaši podaci će se također na općenit način kombinirati s podacima drugih osoba kako bismo bolje razumjeli potrebe naših korisnika te planirali sredstva koja su nam potrebna za pružanje naših usluga.

Djelujemo na način koji osigurava povjerljivost podataka koje nam otkrivate u bilo kojoj fazi. Vaši podaci su privatni i mi razumijemo da je davanje vaših osobnih podataka vaš izbor. Poštujemo vašu odluku, a pristanete li nam dati ove podatke koristit ćemo ih isključivo za ovdje navedene svrhe. Ove podatke ćemo dati trećim osobama isključivo uz vaše dopuštenje. Svoju odluku nam  ne morate objasniti. Ako želite više informacija o ovome ili drugim aspektima naše usluge slobodno nas kontaktirajte.