MOJA NAJDRAŽA KNJIGA

Autor: Gabrijela Gashi, 24. 9. 2018.

Moja je najdraža knjiga Bambi. Tu sam knjigu upoznala u djetinjstvu kad mi ju je mama ispričala. U priči se govori o tome kako se rodilo malo lane koje se zvalo Bambi. Kad je došla zima, lovci su upucali Bambijevu mamu. Bambi je otrčao i nije znao za to. Onda je Bambi zvao svoju mamu pa je došao Bambijev tata i rekao mu da su je ubili lovci.

Bambi je bio tužan, no to je brzo zaboravio uz svoju prijateljicu Felinu. Kad je Bambi odrastao, bio je kralj šume.

Gabrijela Gashi, 2. a PŠL