Priredba za Dan kruha

Autor: Danijela Knežević, 16. 10. 2018.

Dana 12. listopada 2018. godine u našoj Područnoj školi Lupoglav održala se priredba za Dan kruha. Priredba je počela u 15 sati. Voditeljice priredbe bile su Ivana i Nikolina. Prvi su nastupili četvrti razredi sa pjesmom "Đačka pjesma". Nakon toga su bili igrokazi koje su priredili i izvodili učenici drugog razreda. Na priredbi su se još izvodile recitacije, plesne točke i pjesma "Sve bih dao kad bih znao". Na kraju priredbe svečenik Mirko iz naše župe  izmolio je molitvu za Dan kruha. Priredba je završila u 16 sati. Učenici su otišli u svoje učionice. Svečenik je obišao sve učionice i blagoslovio kruh, peciva i kolače koje su ipekle naše mame i bake, a koje smo mi učenici donijeli. Nakon toga smo se počastili blagoslovljenom hranom.

Luka Marić  4.a PŠL