POZIV NA DAN OTVORENIH VRATA

Autor: Administrator , 14. 11. 2018.

Dragi naši prijatelji i suradnici!

Pred nama je još jedan Dan otvorenih vrata OŠ “Stjepan Radić” u Božjakovini koji će se održati u petak, 16. studenog 2018. od 16 do 18 sati. Ove je godine tema dana “Knjiga”, a događanja su osmišljena u obliku radionica. Na radionicama ćemo izrađivati slikovnice, audio knjige i kuharice. Istraživat ćemo Knjigu nad knjigama, izrađivati straničnike i rješavati kvizove. Upoznat ćemo šareni svijet dr. Seussa, ali i tajanstveni svijet kriptografije. Poći ćemo na put oko svijeta kroz putopise, ali i na putovanje od prve hrvatske knjige do danas. Uzbudljivu pustolovinu „Escape room – Blago vitezova templara“ pripremili su za vas učenici i učitelji prirodoslovnih predmeta. Program ćemo započeti kratkom priredbom u školskoj dvorani koja će vas uvesti u čarobni svijet knjige.

Pozivamo vas da dođete na Dan otvorenih vrata naše škole i budete nam dragi gosti.

Učiteljsko vijeće i ravnatelj Jure Mišković