KNJIŽEVNI SUSRET: JADRANKA ČUNČIĆ BANDOV S PRVAŠIĆIMA

Autor: Ivana Kosko, Ivana Budimčić, 13. 3. 2019.

Poznata hrvatska lutkarica i spisateljica Jadranka Čunčić – Bandov posjetila nas je sa svojim posebnim lutkicama i ovog  proljeća, 12. ožujka 2019. i nasmijala i razveselila naše prvašiće. Učenici su uživali u njezinu glumačkom umijeću, puno su se smijali i zagrijali za to da i sami načine vlastite lutke od priručnih materijala. Kroz priču i glumu upoznali su i neke likove koji lutkaricu okružuju u životu i daju joj inspiraciju za izradu lutkica i pisanje igrokaza. Pokazali su svojoj gošći da i sami znaju glumiti i to upravo njezine igrokaze. Učiteljice prvašića bile su jako ponosne na svoje učenike jer su bili vrlo pristojni,  jer su surađivali i pokazali koliko su pametni, hrabri, razigrani i maštoviti.