USKRŠNJE LITERARNO IZNENAĐENJE

Autor: Ivana Kosko, Ivana Budimčić, 16. 4. 2019.

Ovih se dana u našoj školskoj knjižnici mogu pronaći neobične pisanice. Učenici 3. i 4. razreda, članovi skupine Malih knjižničara, pripremili su u suradnji s knjižničarkama Uskršnje literarno iznenađenje. Knjižničarke su odabrale zanimljive naslove s polica školske knjižnice. Učenici su ih omotali u neproziran papir i zatim ilustrirali pisanice koje su zalijepili na paketiće. Pozivamo vas da navratite do školske knjižnice i posudite naše “pisanice“  te da tijekom praznika uživate u knjigama.