Uskršnja izložba naših zadrugara

Autor: Mirjana Paj, 17. 4. 2019.

U utorak, 16. travnja 2019. naša  Učenička zadruga “Flora” i  ove je godine sudjelovala na Uskršnjoj prodajnoj  izložbi u Zagrebačkoj  županiji. Bilo je ukupno 13 zadruga koje su izložile svoje radove.  Moglo se naći različitih proizvoda koje su učenici napravili svojim rukama uz pomoć svojih voditelja. Opet je došla do izražaja kreativnost koje na svu sreću ne nedostaje.

Našu zadrugu ove godine predstavljali su učenici 3.razreda,Ivan Darojković i Karlo Čović, koji pohađaju Kreativnu radionicu gdje također izrađuju različite predmete tijekom cijele godine. Na takvim susretima učenici se imaju prilike družiti s ostalim zadrugarima, vidjeti neke nove ideje i naravno nešto novo naučiti. Tako je bilo i ovoga puta. Kako je izgledao naš izložbeni stol možete vidjeti na fotografijama.