JAVNA NABAVA - JAVNI POZIV

ODLUKA O ODABIRU PONUDE Vijest ima dokument u privitku

Autor: Ivana Kosko, 19. 1. 2024. 15:01

Povjerenstvo za provedbu javnog poziva za školu u prirodi svih 4. razreda i roditelji svih 4. razreda na roditeljskom sastanku održanom, 18. siječnja 2024. godine donosi

ODLUKU O ODABIRU PONUDE

* Turistička agencija Media Turist, Trg Nikole Šubića Zrinskog 17, 10000 Zagreb organizirat će školu u prirodi svih 4. razreda Osnovne škole„Stjepan Radić“, Božjakovina, u razdoblju od 3. – 5. lipnja 2024. godine u Zapadnoj Slavoniji

* Odluka o odabiru navedene turističke agencije je konačna i bit će objavljena na internetskim stranicama škole.

Obrazloženje

Povjerenstvo za provedbu javnog poziva za školu u prirodi svih 4.  razreda i roditelji svih razrednih odjela 4.  razreda na roditeljskom sastanku održanom 18. siječnja 2024.  godine nakon  provedenog glasovanja konstatira sljedeće:

Od ukupno prisutnih 60 roditelja glasove su dobile:

1. Turistička agencija Media turist – 39 glasova

2. Turistička agencija Atlantis  travel– 21 glas

Sukladno rezultatima Povjerenstvo za provedbu javnog poziva za školu u prirodi  svih 4. razreda Osnovne škole „Stjepan Radić“, Božjakovina donosi odluku da će turistička agencija Media turist organizirati školu u prirodi svih 4. razreda.

Predsjednik Povjerenstva:

Ivan Jukić

[više]

ODLUKA O ODABIRU TURISTIČKIH AGENCIJA I POZIV NA PREDSTAVLJANJE PONUDA Vijest ima dokument u privitku

Autor: Ivan Jukić, 10. 1. 2024. 15:39

Odluka o odabiru turističkih agencija i poziv na predstavljanje ponuda se nalaze u prilogu.

[više]

JAVNI POZIV ZA ORGANIZACIJU VIŠEDNEVNE IZVANUČIONIČKE NASTAVE - Škola u prirodi Vijest ima dokument u privitku

Autor: Ivan Jukić, 11. 12. 2023. 08:35

Otvoren je javni poziv za organizaciju višednevne izvanučioničke nastave za učenike 4. razreda (Škola u prirodi). Obrazac se, zajedno s rokom dostave i dodatnim objašnjenjima, nalazi u prilogu.

ODLUKA O ODABIRU PONUDE Vijest ima dokument u privitku

Autor: Ivana Kosko, 15. 11. 2023. 13:34

Povjerenstvo za provedbu javnog poziva za izvanučioničku nastavu svih 7. razreda i roditelji svih 7. razreda na roditeljskom sastanku održanom, 14. studenog 2023. godine donosi

ODLUKU O ODABIRU PONUDE

* Turistička agencija Eklata travel agency, Osječka 11, 21000 Split organizirat  će višednevnu izvanučioničku nastavu svih 7. razreda Osnovne škole „Stjepan Radić“, Božjakovina, u razdoblju od 6. – 9. rujna 2024. godine u  Srednjoj Dalmaciji.

* Odluka o odabiru navedene turističke agencije je konačna i bit će                        objavljena na internetskim stranicama škole.

Obrazloženje

Povjerenstvo za provedbu javnog poziva za izvanučioničke nastave svih 7.  razreda i roditelji svih razrednih odjela 7.  razreda na roditeljskom sastanku održanom 14. studenog 2023. godine nakon  provedenog glasovanja konstatira sljedeće:

Od ukupno prisutnih 50 roditelja glasove su dobile:

1. Turistička agencija Eklata travel agency – 28 glasova

2. Turistička agencija Atlantis – 21 glas

3. Turistička agencija Koncept putovanja d.o.o. – 1 glas

Sukladno rezultatima Povjerenstvo za provedbu javnog poziva za izvanučioničku nastavu svih 7. razreda Osnovne škole „Stjepan Radić“, Božjakovina donosi odluku da će turistička agencija Eklata travel agency organizirati višednevnu izvanučioničku nastavu svih 7. razreda.

Predsjednica Povjerenstva:

Sanja Ivanović

ODLUKA O ODABIRU TURISTIČKIH AGENCIJA IPOZIV NA PREDSTAVLJANJE PONUDA

Autor: Dijana Puljić Krklec, 10. 11. 2023. 12:31

Temeljem članka 14. stavka 7.  i članka 15. stavak 4. i 5. Pravilnika o izvođenju izleta, ekskurzija i drugih odgojno-obrazovnih aktivnosti izvan škole (Narodne novine, broj 67/14., 81/15. i 53/21.) Povjerenstvo za provedbu javnog poziva za izvanučioničku nastavu svih 7. razreda, nakon javnog otvaranja ponuda, održanog 9. studenog  2023. godine, donosi

ODLUKU O ODABIRU TURISTIČKIH AGENCIJA

Na predstavljanje ponuda pozvati će se sljedeće agencije:

1.  Atlantis travel, Petrinjska 59, 10000 Zagreb

2. Eklata travel agency, Osječka 11, 21000 Split

3. Koncept putovanja d.o.o., Ivana Generalića 3, 48000 Koprivnica

Obrazloženje

Javni poziv za dostavu ponude za izvanučioničku nastavu svih 7. razreda objavljen je na internetskoj stranici Osnovne škole „Stjepan Radić“, Božjakovina dana 23. listopada  2023.  Rok za dostavu ponuda bio je osam ( 8)  radnih dana, do 3. studenog 2023. godine.

U navedenom roku pristigle su  ponude sljedećih ponuditelja:

1.   Atlantis travel, Petrinjska 59, 10000 Zagreb

2. Eklata travel agency, Osječka 11, 21000 Split

3. Koncept putovanja d.o.o., Ivana Generalića 3, 48000 Koprivnica

Ponude su pravovremene i ispunjavaju propisane uvjete utvrđene propisima vezanim uz turističku djelatnost.

Povjerenstvo za provedbu javnog poziva izdvojilo je ponude turističkih agencija: Atlantis travel, Eklata travel agency i Koncept putovanja d.o.o., koje će se i elektronskim putem pozvati  na roditeljski sastanak na kojem će predstaviti svoje ponude.

Roditeljski sastanak će se održati u utorak,  14. studenog 2023. godine u  Osnovnoj školi „Stjepan Radić“, Božjakovina, Domaćinska 1, Dugo Selo s početkom u 19:00 sati.

predsjednica povjerenstva

Sanja Ivanović

[više]

JAVNI POZIV ZA ORGANIZACIJU VIŠEDNEVNE IZVANUČIONIČKE NASTAVE - Maturalac Vijest ima dokument u privitku

Autor: Dijana Puljić Krklec, 23. 10. 2023. 10:55

Otvoren je novi javni poziv za organizaciju višednevne izvanučioničke nastave za učenike 7. razreda. Obrazac se, zajedno s rokom dostave i dodatnim objašnjenjima, nalazi u prilogu.