JAVNA NABAVA - POZIV

ODABRANA PONUDA TURISTIČKE AGENCIJE ZA ORGANIZACIJU ŠKOLE U PRIRODI 2020. Vijest ima dokument u privitku

Autor: Administrator , 7. 2. 2020. 10:03

Donesena je odluka o odabiru ponude turističke agencije za organizaciju Škole u prirodi 2020. za učenike četvrtih razreda. Cjelovit tekst odluke nalazi se u prilogu ove obavijesti.

ISPRAVAK - ODABIR PONUDE ZA ŠKOLU PLIVANJA 2020. Vijest ima dokument u privitku

Autor: Dijana Puljić Krklec, 3. 2. 2020. 11:04

Povjerenstvo za provedbu javnog poziva i organizacije višednevne izvanučioničke nastave Škole plivanja za učenike 4. - ih razreda na javnom je otvaranju ponuda dana 28. 1. 2020. godine izabralo ponudu koja će biti predstavljena roditeljima. Izabrane su sljedeće agencije:

1. Putnička agencija Darojković d.o.o.

2. Alga travel agency

Roditeljski sastanak na kojem će predstavnik odabrane turističke agencije imati priliku predstaviti se roditeljima s ciljem konačnog odabira održati će se u srijedu 5. veljače 2020. godine u Osnovnoj školi ,,Stjepan Radić“, Božjakovina, Domaćinska 1, Dugo Selo s početkom u 18:00 sati.

[više]

JAVNI POZIV ZA ORGANIZACIJU VIŠEDNEVNE IZVANUČIONIČKE NASTAVE ŠKOLE U PRIRODI / ŠKOLE PLIVANJA Vijest ima dokument u privitku

Autor: Dijana Puljić Krklec, 9. 1. 2020. 13:12

Otvoren je javni poziv za organizaciju višednevne izvanučioničke nastave ŠKOLE U PRIRODI / ŠKOLE PLIVANJA .
Obrazac se, zajedno s rokom dostave i dodatnim objašnjenjima, nalazi u prilogu.

ODLUKA O ODABIRU PONUDE Vijest ima dokument u privitku

Autor: Dijana Puljić Krklec, 9. 12. 2019. 09:15

Temeljem članka 12. stavka 5. Pravilnika o izvođenju izleta, ekskurzija i drugih
odgojno-obrazovnih aktivnosti izvan škole (Narodne novine, broj 67/14, 81/15)
Povjerenstvo za provedbu javnog poziva za izvanučioničku nastavu svih 7. razreda
(Školska ekskurzija) i roditelji svih razrednih odjela 7. razreda na roditeljskom
sastanku održanom, 4. prosinca 2019. godine, donosi

ODLUKU O ODABIRU PONUDE

Turistička agencija Mediaturist, Trg Nikole Šubića Zrinskog 17, 10000
Zagreb organizirati će višednevnu izvanučioničku nastavu svih 7. razreda
Osnovne škole ,,Stjepan Radić", Božjakovina, u razdoblju od 14. - 17 . 9 . 2020.
godine na Visu.
Odluka o odabiru ponude navedene turističke agencije konačna je i
objavljena je na internetskim stranicama školske ustanove.

[više]

Izbor dvije ponude za prezentaciju Vijest ima dokument u privitku

Autor: Administrator , 25. 11. 2019. 09:34

Povjerenstvo za provedbu javnog poziva organzacije višednevne izvanučioničke nastave na javnom otvaranju ponuda dana 20. studenog 2019. godine izabralo je dvije ponude koje će biti predstavljene roditeljima. Izabrane su sljedeće turističke agencije:

1. Obord d.o.o., Trumbićeva 6, Zagreb
2. Mediaturist, Travel & Tourist agency, Trg Nikole Šubića Zrinskog 17, Zagreb

Roditeljski sastanak na kojem će predstavnici odabranih turističkih agencija imati priliku predstaviti se roditeljima s ciljem konačnog odabira održati će se u 4. prosinca 2019. godine u Osnovnoj školi ,,Stjepan Radić", Božjakovina, Domaćinska 1, Dugo Selo s početkom u 18:30sati.

[više]

JAVNI POZIV ZA ORGANIZACIJU VIŠEDNEVNE IZVANUČIONIČKE NASTAVE - Maturalac Vijest ima dokument u privitku

Autor: Dijana Puljić Krklec, 5. 11. 2019. 14:25

Otvoren je javni poziv za organizaciju višednevne izvanučioničke nastave Maturalac.

Obrazac se, zajedno s rokom dostave i dodatnim objašnjenjima, nalazi u prilogu.

ODLUKE O ODABIRU PONUDE ZA JEDNODNEVNE IZLETE Vijest ima dokument u privitku

Autor: Dijana Puljić Krklec, 25. 3. 2019. 13:14

Odluke o odabiru ponude za izvođenje jednodnevnih izleta za 1., 2., 3., 5. i 6. razrede nalaze se u prilogu vijesti.

JAVNI POZIV ZA ORGANIZACIJU ŠKOLSKE EKSKURZIJE

Obrazac poziva za organizaciju višednevne učionične nastave dostupan je u prilogu.

Datum objave: 2. veljače 2015.

Odluka o odabiru ponuditelja dostupna je od 17. veljače 2015.

JAVNI POZIV ZA ORGANIZACIJU ŠKOLE PLIVANJA - ŠKOLE U PRIRODI

Datum objave: 12. veljače 2015.

Odluka o odabiru ponuditelja dostupna je od 26. veljače 2015.

VREMENIK PISANIH PROVJERA

MALI NOVINARI

10.06.2021. 15:34
RODITELJSKI 5. B
Roditeljski sastanak 5.b razreda održat će se u školi u ponedjeljak,  14. 6. 2021. u 18,45 sati. Razrednica: Valentina Hajdarović

10.06.2021. 15:32
RODITELJSKI 7.B
Roditeljski sastanak 7.b razreda održat će se u srijedu 16.6. u 17 h u školi. Razrednica Klara Čavar

19.05.2021. 15:35
Roditeljski sastanak za roditelje učenika 5. c
Roditeljski sastanak za roditelje učenika 5. c razreda održat će se 20. svibnja 2021. u 18:35 sati. Razrednica Dragana Turkalj

02.09.2020. 15:43
OBAVIJEST RODITELJIMA
Mole se roditelji da zbog aktualne epidemiološke situacije ne ulaze u školsku zgradu.  U slučaju potrebe dolaska u školu, roditelji se savjetuju da svoj dolazak dogovore putem telefonskog poziva na broj 01/2763-456.   Prilikom ulaska u školsku zgradu obavezno je nošenje maske uz dezinfekciju ruku.    Zahvaljujemo na razumijevanju i suradnji.                                                Ravnatelj škole Božjakovina 1. 9. 2020.